Aktualności

Naszą witrynę przegląda teraz 12. Wszystkim gościom i wspólnocie parafialnej. Składam najserdeczniejsze życzenia,. Aby świadomość tego, że Jezus przezwyciężył nasze słabości,. Pozwoliła nam zaczerpnąć nowych mocy ze Źródła Miłości,. A Jego Zmartwychwstanie stało się powodem. Do ciągłego powstawania z ciemności grzechu. Niech w przeżywaniu radości towarzyszy Wszystkim. Błogosławieństwo Tego, który przezwyciężył śmierć,. A nam dał wieczne zbawienie! Oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych. DO FATIMY.

OVERVIEW

The domain parafiarudzkimost.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have analyzed zero pages within the site parafiarudzkimost.pl and found one website interfacing with parafiarudzkimost.pl.

PARAFIARUDZKIMOST.PL TRAFFIC

The domain parafiarudzkimost.pl has seen diverging quantities of traffic through the year.
Traffic for parafiarudzkimost.pl

Traffic ranking (by month) for parafiarudzkimost.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiarudzkimost.pl

Witamy! - Radio Głos - Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej

30 transmisja Mszy Świętej z Wałów Jasnogórskich na zakończenie XXIV Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Diana, Hipolit, Maksym. Częstochowa - 995 pielgrzymów diecezji pelplińskiej we. W czwartek, 13 czerwca 2015 roku, pięć grup pielgrzymkowych diecezji pelplińskiej weszło na Jasną Górę. Spotkanie z Grupą Kościerską i ślub pielgrzymów.

WHAT DOES PARAFIARUDZKIMOST.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarudzkimost.pl Mobile Screenshot of parafiarudzkimost.pl Tablet Screenshot of parafiarudzkimost.pl

PARAFIARUDZKIMOST.PL SERVER

We detected that a lone page on parafiarudzkimost.pl took seven hundred and ninety-seven milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider parafiarudzkimost.pl not secure.
94.246.174.128

We observed that this website is employing the Apache/2 operating system.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain parafiarudzkimost.pl states the following, "Wszystkim gościom i wspólnocie parafialnej." I observed that the website also said " Aby świadomość tego, że Jezus przezwyciężył nasze słabości,." They also stated " Pozwoliła nam zaczerpnąć nowych mocy ze Źródła Miłości,. A Jego Zmartwychwstanie stało się powodem. Do ciągłego powstawania z ciemności grzechu. Niech w przeżywaniu radości towarzyszy Wszystkim. Błogosławieństwo Tego, który przezwyciężył śmierć,. A nam dał wieczne zbawienie! Oraz serdecznych spotkań w gronie Najbliższych."

ANALYZE OTHER WEBSITES

Parafia pw. św. Jana z Kęt

W pierwsze piątki miesiąca nieczynne. 49 1020 1912 0000 9102 0033 0506.

Parafia Rzepin - Aktualności

Z obawy przed ludzkim osądem lub utratą pozycji drzwi do naszych serc trzymamy szczelnie zamknięte.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -. Akt zawierzenia parafii Miłosierdziu Bożemu. Ogłoszenia duszpasterskie, 9 kwietnia 2018 Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dziś pierwsza niedziela miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i dokonamy zawierzania świata miłosierdziu Bożemu. Odbędzie się w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do I komunii św.

Aktualności - Parafia Najświętszego Salwatora w Krakowie

Księża obecnie pracujący w parafii. W Mój śmiertelny smutek, w tej godzinie nie odmówię duszy. Niczego, która Mnie prosi przez Mękę Moją. I św Jana Pawła II.

Parafia Sarbiewo - Galerie

Skocz do głównej treści strony. Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Julianna, Justyna, Walerian.